KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13073569
nr 1307 3569
Oidentifierad konstnär. Signerad, modell. Olja på duk, 47x37 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 17 februari 2020
kl 20:52:29
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.200 kr